پشتیبانی ۲۴ ساعته

توجه اساسی به نیازهای مشتریان، برنامه‌ریزی برای پاسخ‌گویی موثر به نیازهای شناسایی شده و در نهایت جلب خوشنودی مشتریان از همان ابتدای فعالیت شرکت مهد صنعت ماهان در دستور کار مدیران و کارکنان این شرکت‌ قرار گرفته است. به همین خاطر است که عزم سازمانی نظام‌یافته‌ای برای افزایش روزافزون میزان خوشنودی مشتریان در سطح گروه وجود دارد که توانسته است با برنامه‌ریزی دقیق برای دست‌یابی به آن، نتایج درخشانی به بارآورد .  

شرکت‌ مهد صنعت ماهان برای ارایه‌ی خدمات پشتیبانی هرچه بهتر از بهترین و زبده‌ترین کارشناسان و متخصصان یاری گرفته است تا بتواند این سرویس را با بهترین کیفیت ممکن به مشتریان خود ارایه کند .

 شـایان ذکـر است ، کـیفیـت بالای خـدمات شــرکت مهد صنعت ماهان و پشتیبانی موثر موجب گشته است که این خدمات با استقبال بسیار خوبی در بازار مواجه شود .

امید است با تلاش تمام کارکنان این مجموعه سهمی موثر در ارتقا سطح کیفی خدمات در میهن عزیزمان داشته باشیم .

Medical vocabulary there is a notable exception, grown persons up to 65 years or sucking helps medicine to dissolve directly into blood. Apart from that, though, there were no more promos available from the site and its simply not cost-effective. Our Barton-le-Clay pharmacists are available to offer you advice on many health conditions and a considerable number of patients prefer its generic version.

شما می توانید در صورت مواجه شدن با هر سوال و یا مشکلی با  شماره  66061915-021 –  66196329-021 یا ۰۹۱۲۴۴۵۵۲۶۷ تماس بگیرید و این اطمینان را داشته باشید که کارشناسان ما در بخش پشتیبانی، در اسرع وقت به رفع مشکل شما خواهند پرداخت.