مهمترین استراتژی شرکت مهد صنعت ماهان این است که شرکتی مشتری گرا باشد که با تولید و توزیع محصولات برتر و اورجینال، با مناسب ترین قیمت و حفظ کیفیت بالای محصولات  و ارائه بالاترین و سریع ترین خدمات پس از فروش، به امین ترین و بهترین فروشنده و مشاور نزد مشتریان خود تبدیل شویم.

 ما تلاش می کنیم از تجهیزات، منابع و سرمایه و فناوری خود به نحو اثربخش و کارا استفاده کنیم و آنها را به نحوی با هم هماهنگ کنیم تا چشم انداز شرکت محقق شود و ثروت مشتریان و سهامداران افزایش یابد.

ما تلاش می کنیم محصولات و خدماتی با کیفیت ارائه دهیم و برنامه هایی مطابق کیفیت کلاس جهانی جهت بهبود مستمر فعالیت هایمان و رفاه حال مشتریان قدم برداریم.

ما جهت اجرای هدف های کلیدی خود، همیشه تاکید بر استفاده از محصولات اصل و اورجینال داریم و سعی میکنیم در ارائه خدمات پس از فروش نیز بهترین باشیم و مشتاقانه پاسخگوی مشتریان هستیم.و بطور مداوم پیگیر اجرای فعالیت های هدف تعیین شده و در ارتباط با مشتریان خود هستیم تا درصورت قطع احتمالی خدمات، اثر سویی بر عملیات و سابقه شرکت وارد نگردد.

در راستای چشم انداز خود، همواره در تلاش هستیم تا کارکنان و مهندسانی با بالاترین استعداد و توان را جذب و نگهداری کنیم و زمینه را برای رشد حرفه ای، تنوع گرایی، کشف و پرورش استعداد پرسنل و مهندسین خود، هماهنگی بین واحد ها و تقویت فعالیت های تیمی، تقویت کنیم تا محیطی مستعد و پرانرژی فراهم سازیم.